Blog - Edyta Pazura | MaybeBaby

Na wiosenne spacery- rożek Lodger.
(07.05.2018)

O rożku Lodger, wspominałam  w ostatnim odcinku na moim kanału You Tube Maybe Baby- „Gadżety taty”


Szczerze przyznam, że jestem fanką tej marki. Cechują ją wysokogatunkowe materiały oraz praktyczność. Co do samego rożka, to świetne rozwiązanie dla Waszych pociech o tej porze roku. Wiosenne spacery cechuje zmienność pogody,a ten otulacz i kocyk w jednym na pewno sprawdzi się w wózku czy foteliku samochodowym. Posiada otwory które pasują do wszystkich wózków z 3-lub 5- punktowymi pasami. Zalety tego rożka na pewno docenią tatusiowe, którzy zbytnio nie garną się do ubierania dzieci w skomplikowane kombinezony czy kurtki :)


Kocyka można używać do 12 miesiąca życia dziecka, więc nie jest to zakup krótkotrwały. Oprócz wyżej wymienionej funkcjonalności, Lodger Wrapper Original Botanimal, wygląda przy tym naprawdę uroczo. Ma kapturek z uszami oraz ogonek z tyłu, co jest niezwykle…słodkie :) Powyższe aplikacje nie przeszkadzają maluchowi i nie obniżają przy tym jego komfortu. 


Rożek Lodger możesz kupić m.in. w sklepie https://muppetshop.eu/product-pol-13113-Rozek-Lodger-Wrapper-Original-Botanimal-Ocean.html