Blog - Edyta Pazura | MaybeBaby

Z wykształcenia jestem marketingowcem. Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Póżniej dodatkowo kształciłam się na Akademii Leona Koźmiń- skiego, kończąc między innymi studia z obszaru zarządzania w sektorze medialnym.
Mam wiele pasji: kocham gotować i fotografować. Po tym jak sama zaaranżowałam swój dom, moim wielkim zamiłowaniem stało się projektowanie wnętrz.
Czasami na specjalne życzenia pracuję przy niektórych zleceniach za pomocą programów graficznych 3D (Archicad, Artlantis) Od trzech lat pracuję w swoim zawodzie jako menadżer, tworząc z moim Mężem nie tylko zgrane małżeństwo, ale i duet w życiu zawodowym. Przy wszystkich tych rozmaitych aktywnościach, niezmiennie od kilku lat, najważniejszą dla mnie rolą jest po prostu bycie MAMĄ.
Pewnego dnia w tym zwariowanym i rozpędzonym świecie, przyszła chwila refleksji i chęć zbudowania własnej „oazy”. I oto specjalnie dla Ciebie stworzyłam wyjątkowe miejsce; blog „Maybe Baby” poświęcony macierzyństwu, dzieciom i rodzicom. Jako mama trójki dzieci, pragnę podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami i przemyśleniami. Dzisiaj otwieram przed Tobą drzwi do mojego świata. Miłej lektury!