O mnie

Z wykształcenia jestem marketingowcem. Ukończyłam studia magisterskie z zarządzania i doradztwa gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Póżniej dodatkowo kształciłam się na Akademii Leona Koźmiń- skiego, kończąc między innymi studia z obszaru zarządzania w sektorze medialnym.
Mam wiele pasji: kocham gotować i fotografować. Po tym jak sama zaaranżowałam swój dom, moim wielkim zamiłowaniem stało się projektowanie wnętrz.
Czasami na specjalne życzenia pracuję przy niektórych zleceniach za pomocą programów graficznych 3D ( Archicad, Artlantis) Od trzech lat pracuję w swoim zawodzie jako menadżer, tworząc z moim Mężem nie tylko zgrane małżeństwo, ale i duet w życiu zawodowym. Przy wszystkich tych rozmaitych aktywnościach, niezmiennie od kilku lat, najważniejszą dla mnie rolą jest po prostu bycie MAMĄ.
Pewnego dnia w tym zwariowanym i rozpędzonym świecie, przyszła chwila refleksji i chęć zbudowania własnej „oazy”. I oto specjalnie dla Ciebie stworzyłam wyjątkowe miejsce; blog „Maybe Baby” poświęcony macierzyństwu, dzieciom i rodzicom. Jako mama trójki dzieci, pragnę podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami i przemyśleniami. Dzisiaj otwieram przed Tobą drzwi do mojego świata.
Miłej lektury!